Bógdał - Szczyty

0
Bógdał – (niem. Magdalenen Felse, 747 m n.p.m.) - szczyt w południowo-zachodniej Polsce, w Sudetach Środkowych, w Górach Kamiennych, w południowej części pasma Gór Kruczych.
Golicowa Kopa (niem. Gollskuppe, 703 m n.p.m.) - szczyt w południowo-wschodniej części Gór Kruczych, w Sudetach Środkowych. Leży w krótkim ramieniu, odchodzącym ku północnemu zachodowi od Widoku.
Polska Góra (niem. Gotschenberg, 792 m n.p.m.) – góra w południowo-zachodniej Polsce, w Sudetach Środkowych, w Górach Kamiennych, w paśmie Gór Kruczych.
Krucza Skała (681 m n.p.m.) – wzniesienie w Sudetach Środkowych, w Górach Kamiennych, w środkowej części pasma Gór Kruczych.
Sępia Góra (740 m n.p.m.) – wzniesienie w południowo-zachodniej Polsce, w Sudetach Środkowych, w Górach Kamiennych, w środkowej części pasma Gór Kruczych.
Widok (niem. Aussicht, 712 m n.p.m.) - szczyt w południowo-wschodniej części Gór Kruczych, w Sudetach Środkowych.
Skowrończa (707 m n.p.m.) - szczyt w południowo-wschodniej części Gór Kruczych, w Sudetach Środkowych. Leży w grzbiecie, odchodzącym ku północnemu wschodowi od Widoku. Grzbiet ten skręca dalej na północny zachód. Sam szczyt jest niezbyt wybitny.
Szeroka (niem. Der breite Berg, 842 m n.p.m.) – najwyższe wzniesienie w polskiej części Gór Kruczych (Góry Kamienne w Sudetach Środkowych).
Zajęcznik (niem. Hasen Berg, 682 m n.p.m.) – wzniesienie w południowo-zachodniej Polsce, w Sudetach Środkowych, w masywie Gór Kamiennych.
Sołtysia (niem. Scholzenberg, 640 m n.p.m.) – wzniesienie w południowo-zachodniej Polsce, w Sudetach Środkowych, w Górach Kruczych.
Owcza Głowa (niem. Schafberg, 753 m n.p.m.) – wzniesienie w południowo-zachodniej Polsce, w Sudetach Środkowych, w Gór Kruczych (czes. Vraní hory).
Święta Góra (701 m n.p.m.) – wzniesienie w południowo-zachodniej Polsce, w Sudetach Środkowych, w Górach Kamiennych, w Górach Kruczych.