Słup graniczny z 1450 roku - Atrakcje

0
Cmentarz wojenny nr 259 – Biskupice Radłowskie – zabytkowy cmentarz z I wojny światowej znajdujący się we wsi Biskupice Radłowskie w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim, w gminie Radłów.
Cmentarz wojenny nr 260 – Zabawa – austriacki cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej wybudowany przez Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie na terenie jego okręgu VIII Brzesko.
Kościół Trójcy Przenajświętszej w Zabawie- Kościół parafialny oraz Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkównej w miejscowości Zabawa.
Cmentarz wojenny nr 257 - Biskupice Radłowskie Zawodzie – cmentarz z I wojny światowej, zaprojektowany przez Johanna Watzala, znajdujący się we opodal wsi Biskupice Radłowskie w powiecie tarnowskim, w gminie Radłów.
Cmentarz wojenny nr 258 - Biskupice Radłowskie Zawodzie – cmentarz z I wojny światowej, zaprojektowany przez Johanna Watzala, znajdujący się we opodal wsi Biskupice Radłowskie w powiecie tarnowskim, w gminie Radłów.
Cmentarz wojenny nr 209 - Glów – austriacki cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej wybudowany przez Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie na terenie jego okręgu VIII Brzesko. Znajduje się w centrum miejscowości Glów w gminie Radłów województwa małopolskiego.
Cmentarz wojenny nr 268 w Radłowie – zabytkowy cmentarz z I wojny światowej.
Cmentarz wojenny nr 261 - Wał-Ruda – austriacki cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej wybudowany przez Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie na terenie jego okręgu VIII Brzesko.